ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Нещодавно на кафедрі образотворчого мистецтва  відбулися комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва», та захист магістерських робіт студентів заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Сотської Галини Іванівни (голова комісії ОС «магістр», доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експертної роботи Інституту педагогічної освіти імені Івана Зязюна); Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Семко Людмили Василівни (секретар комісії, лаборант кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Екзаменатори: Музика Ольга Яношівна, кандидат педагогічних наук, доцент, в.о.завідувача кафедри образотворчого мистецтва; Пічкур Микола Олександрович, кандидат педагогічних наук, професор кафедри образотворчого мистецтва; Гагарін Микола Іванович, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту; Якимчук Ірина Павлівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології.

Випускна атестація пройшла в спокійній, діловій і принциповій атмосфері.

Кафедрою образотворчого мистецтва організовано проведення випускної атестації у дистанційному режимі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Усі члени ЕК та екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзаменів та оцінюванні відповідей студентів-випускників.

Студенти ОС «магістр» (заочна форма навчання) здавали комплексний кваліфікаційний екзамен: педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва і захищали кваліфікаційну роботу.

Специфікою випускної кваліфікаційної роботи магістра образотворчого мистецтва є те, що вона складається із теоретичного (пояснювальна записка) та практичного компонента у вигляді завершеного твору, виконаного у будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво).

Майбутні художники-педагоги у своїх дослідженнях розглянули низку важливих та актуальних питань, присвячених проблемам фахової мистецької освіти, зокрема: формування живописних навичок в учнів середнього шкільного віку у процесі образотворчої діяльності, жанри образотворчого мистецтва як засоби художнього виховання учнів закладу середньої освіти, формування патріотизму школярів засобами декоративно-прикладного мистецтва.

Випускники продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки. Усі магістранти отримали позитивні оцінки та схвальні відгуки наукових керівників і членів екзаменаційної комісії.

На «відмінно» захистили свої кваліфікаційні роботи Наталія Аністратенко, Олена Бухенко, Віта Плех.

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих і наукових злетів, успіхів і самореалізації у всіх життєвих сферах, міцного здоров′я, миру і добра!

ОСІННЯ ПРОГУЛЯНКА ДО СОФІЇВСЬКОГО ПАРКУОСІННЯ ПРОГУЛЯНКА ДО СОФІЇВСЬКОГО ПАРКУ

ВИПУСКНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ ЗАВЕРШИЛАСЬ!ВИПУСКНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ ЗАВЕРШИЛАСЬ!

Наприкінці першого літнього місяця відбулася підсумкова кваліфікаційна атестація студентів денного відділення факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) на здобуття освітнього ступеня «бакалавр». Так, 15

ВІДБУВСЯ IV ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»ВІДБУВСЯ IV ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»

30 квітня, у приміщенні Міського будинку культури відбувся IV фестиваль хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На Кичері». Цьогоріч фестиваль розквітнув яскравими барвами народної хореографії. Уже четвертий рік поспіль учасником фестивалю