ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Напередодні новорічних свят на кафедрі образотворчого мистецтва  відбулася підсумкова атестація здобувачів ОС «Магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво): комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва» (19 грудня), а також захист кваліфікаційних  робіт (26 грудня).

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Сотської Галини Іванівни (голова комісії ОС «магістр», доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експерементальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України); Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Горчинської Тетяни Сергіївни (секретар комісії, старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Екзаменатори: Музика Ольга Яношівна, кандидат педагогічних наук, доцент, в.о.завідувача кафедри образотворчого мистецтва; Гагарін Микола Іванович, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту; Якимчук Ірина Павлівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології, Король Анатолій Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Побірченко Олена Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва.

Враховуючи нинішню складну ситуацію, спричинену військовою агресією сусідньої держави-агресора, випускна атестація пройшла в змішаному режимі, очно-дистанційно, за допомогою платформи Google Meet, в спокійній, діловій і принциповій атмосфері.

Усі члени ЕК та екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзаменів та оцінюванні відповідей випускників, які здавали комплексний кваліфікаційний екзамен: педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва і захищали кваліфікаційну роботу.

Специфікою випускної кваліфікаційної роботи магістра образотворчого мистецтва є те, що вона складається із теоретичного (пояснювальна записка) та практичного компонента у вигляді завершеного твору, виконаного у будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво тощо).

Майбутні художники-педагоги у своїх дослідженнях розглянули низку важливих та актуальних питань, присвячених проблемам фахової мистецької освіти, зокрема: розвиток творчої індивідуальності учнів профільних шкіл засобами живопису; формування художнього смаку старшокласників засобами цифрового живопису; розвиток художньо-творчих здібностей учнів закладів загальної середньої освіти на уроках декоративного малювання; розвиток художньо-творчого потенціалу учнів закладів загальної середньої освіти засобами декоративно-прикладного мистецтва; педагогічні умови оволодіння образотворчою грамотою учнями закладів загальної середньої освіти.

Випускники продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки. Усі магістранти отримали позитивні оцінки та схвальні відгуки наукових керівників і членів екзаменаційної комісії.

На «відмінно» захистили свої кваліфікаційні роботи Катерина Лисюк, Євген Устенний, Світлана Гребенкова, Крістіна Пишна, Софія Бояркіна.

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих і наукових злетів, успіхів і самореалізації у всіх життєвих сферах, міцного здоров′я! І найперше – скорішої ПЕРЕМОГИ нам усім, процвітання вільній, сильній Україні!!!

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

29 листопада  свій День народження  відзначає   викладач  кафедри музикознавства та  вокально – хорового мистецтва та кафедри інструментального виконавства  Тарасюк Леся Михайлівна. Шановна імениннице! Прийміть найтепліші вітання з Днем народження! Щиро

19 травня 2020 року на кафедрі інструментального виконавства (завідувач кафедри – кандидат мистецтвознавства, професор Бай Юрій Миколайович) відбувся випускний екзамен «Диригування оркестром» студентів-магістрів 66-М групи денної форми навчання, спеціальності 025 «Музичне мистецтво»,