ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

11 грудня 2020 року відбувся комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва», а 19 грудня 2020 року – захист магістерських робіт студентів денної та заочної форм навчання спеціальності «Образотворче мистецтво».

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Сотської Галини Іванівни (голова комісії ОС «магістр», доктор педагогічних наук, професор), Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв), Тарасюк Лесі Михайлівни (секретар комісії, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін).

Екзаменатори: Музика Ольга Яношівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва; Пічкур Микола Олександрович, кандидат педагогічних наук, професор кафедри образотворчого мистецтва, Король Анатолій Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва, Гагарін Микола Іванович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, Якимчук Ірина Павлівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології.

Випускна атестація пройшла в спокійній, діловій і принциповій атмосфері.

Кафедрою образотворчого мистецтва організовано проведення випускної атестації у звичайному режимі, з дотриманням усіх необхідних норм безпеки під час поширення коронавірусу COVID-19:

Усі члени ЕК та екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзаменів та оцінюванні відповідей студентів-випускників.

Студенти ОС «магістр» (денна і заочна форма навчання) здавали комплексний кваліфікаційний екзамен: педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва і захищали кваліфікаційну роботу.

Специфікою випускної кваліфікаційної роботи магістра образотворчого мистецтва є те, що вона складається із теоретичного (пояснювальна записка) та практичного компонента у вигляді завершеного твору, виконаного у будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво).

Майбутні художники-педагоги у своїх дослідженнях розглянули низку важливих та актуальних питань, присвячених проблемам фахової мистецької освіти, зокрема: розвиток креативності молодших школярів у процесі занять декоративною діяльністю; розвиток художньо-творчих здібностей в учнів закладів загальної середньої освіти у процесі вивчення декоративних живописних технік; формування композиційної культури школярів на уроках образотворчого мистецтва; розвиток художньо-творчого потенціалу школярів у процесі тематичного малювання; розвиток естетичного сприйняття в учнів середніх класів на прикладі пейзажного живопису; творча самореалізація особистості школяра засобами графічного мистецтва та ін.

Випускники продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки. Усі магістранти отримали позитивні оцінки та схвальні відгуки наукових керівників і членів екзаменаційної комісії.

На «відмінно» захистили свої кваліфікаційні роботи Саркаров Олесь, Садовий Назарій, Чижевська Тетяна, Цимбал Тетяна, Любонько Марія, Величко Карина, Козаченко Катерина, Кравченко Ольга, Шевченко Ельвіра, Цимбаліст Олександра.

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих і наукових злетів, успіхів і самореалізації у всіх життєвих сферах, міцного здоров′я, миру і добра!