ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ ЗАВЕРШИЛАСЬ!

ВИПУСКНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ ЗАВЕРШИЛАСЬ!

Наприкінці першого літнього місяця відбулася підсумкова кваліфікаційна атестація студентів денного відділення факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) на здобуття освітнього ступеня «бакалавр».

Так, 15 червня в онлайн режимі (з використанням платформи Zoom) студенти здавали кваліфікаційний екзамен «Методика викладання образотворчого мистецтва», а 22 червня захищали дипломні роботи в аудиторії університету, з урахуванням усіх рекомендацій щодо засобів безпеки у зв’язку із карантином, спричиненим коронавірусом SARS-CoV-2.

Атестація відбулася згідно затвердженого графіка, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №291 від 11.03.2020 р.  «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами 22.04.2020 р., розпорядження КМУ України від 24 квітня 2020 р. № 440-р., Наказу в.о. ректора П. Ю. Курмаєва № 439 о/д від 27.04.2020 р. «Про проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії та організацію випускної атестації 2019/2020 н. р.», а також методичних рекомендацій до підготовки і проведення випускної атестації здобувачів вищої освіти зі спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) в умовах дистанційного навчання (ОС «бакалавр», ОС «магістр»).

Склад Екзаменаційної комісії: Жердзіцький Євген Федорович, заслужений діяч мистецтва України, професор кафедри образотворчого мистецтва (Голова ЕК); Король Анатолій Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва (заступник голови ЕК), Горчинська Тетяна Сергіївна, старший лаборант, викладач кафедри образотворчого мистецтва (секретар ЕК); екзаменатори: Музика Ольга Яношівна, кандидат педагогічних наук, доцент, зав. кафедри образотворчого мистецтва; Сирота Всеволод Маркович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Семенова Олена Віталіївна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва.

Екзамен розпочався після реєстрації на електронному ресурсі платформи Zoom Голови ЕК Жердзіцького Є.Ф., а також ідентифікації студентів-випускників. Інші члени ЕК у засобах безпеки перебували у 101 аудиторії, обладнаній необхідними засобами відео-зв’язку.

Згідно розроблених рекомендацій, студенти на екзамені називали номер білета, отримували його фото за допомогою Viber, готувалися перед відео-камерою, потім озвучували свою відповідь перед комісією, відповідали на додаткові запитання.

Захист дипломних робіт відбувався з дотриманням всіх правил і засобів безпеки. Голова ЕК Жердзіцький Є.Ф. виходив на зв’язок за допомогою платформи Zoom. Усі інші члени комісії, студенти і керівники бакалаврських робіт були присутні в аудиторії.

Специфікою випускної кваліфікаційної роботи є те, що вона складається із теоретичного (пояснювальна записка) та практичного компонента у вигляді завершеного твору, виконаного у будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво тощо). Усі практичні роботи були виставлені на розгляд комісії.

Студенти справилися із завданнями на «відмінно», отримавши відповідні оцінки і схвальні відгуки викладачів – членів ЕК, наукових керівників та рецензентів, а також голови ЕК, Жердзіцького Є.Ф.,  який побажав випускникам не зупинятися на досягнутому, продовжувати працювати над удосконаленням своїх творчих і наукових здобутків!

Хочеться назвати кращих студентів, чиї відповіді і практичні роботи отримали найвищі бали: Валентина Воєвода, Дарія Закернична, Ірина Макогоненко, Юлія Борісова.

Щиро дякуємо Голові ЕК та її членам за роботу!

Вітаємо наших студентів із успішним захистом випускних кваліфікаційних робіт, присвоєнням кваліфікації вчителя образотворчого мистецтва, бакалавра середньої освіти! Чекаємо вас у магістратурі!

Бажаємо подальшого наукового зростання, нових перемог і творчих звершень! Нехай щастить вам у житті, дорогі випускники!