ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНІ ЕКЗАМЕНИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

ВИПУСКНІ ЕКЗАМЕНИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

27 червня 2019 року завершила роботу Екзаменаційна комісія, яка проводила атестацію випускників спеціальності «Образотворче мистецтво» ОС «бакалавр», затверджена наказом ректора у складі: Музики Ольги Яношівни (голова комісії, кандидат педагогічних наук, доцент), Короля Анатолія Миколайовича (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент),  Горчинської Тетяни Сергіївни (секретар комісії, старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва). Екзаменатори: Сирота Всеволод Маркович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва;  Базильчук Леонід Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва, Семенова Олена Віталіївна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва, Коваленко Юрій Вікторович, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва, Гагарін Микола Іванович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і освітнього менеджменту.

Випускна атестація пройшла в спокійній, діловій і принциповій атмосфері. Усі члени ЕК та екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзаменів та оцінюванні відповідей студентів-випускників.

Студенти ОС «бакалавр» (денна форма навчання) здавали кваліфікаційні  екзамени: методика навчання образотворчого мистецтва,  педагогіка з методикою навчання образотворчого мистецтва, рисунок, живопис.

Екзамен з методики навчання образотворчого мистецтва або педагогіки з методикою навчання образотворчого мистецтва мав теоретичний характер і включав питання з теорії, історії та методики  образотворчого мистецтва.

Екзамен з рисунку мав теоретичний характер і його завдання полягало у виконанні академічного рисунку з натури голови натурника графічним олівцем протягом 6 академічних годин, формат А2.

Завданням екзамену з живопису був живописний етюд голови, виконаний за 6 академічних годин олійними фарбами на картоні чи полотні, формат 40х50.

Випускники продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки, отримавши позитивні оцінки та схвальні відгуки членів екзаменаційної комісії.

Слід відзначити кращих випускників на іспитах – Садовий Назарій,  Саркаров Олесь, Чижевська Тетяна, Цимбал Тетяна. Їхні відповіді відрізнялися послідовністю, вмінням висловлювати власне емоційно-естетичне ставлення до художніх явищ, а також високим професіональним рівнем під час практичних іспитів.

Вітаємо усіх випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих і наукових злетів, реалізації у професійній кар’єрі! І чекаємо на вступних екзаменах до магістратури!