ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ ВИСОКУ ПРОФЕСІЙНУ ДИРИГЕНТСЬКУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ

23 травня 2019 року відбувся державний екзамен «Диригування оркестром» для магістрантів кафедри інструментального виконавства: Денисенка Олександра (клас викладача Анатолія Коваленка); Наливалкіної Анастасії, Гончаренка Михайла (клас доцента Віри Калабської); Іванова Владислава (клас доцента Владислава Гусака).

Екзамен відбувся за участю оркестру народних інструментів факультету мистецтв. Художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Віра Калабська.

У програмі прозвучала музика В. Власова, Я. Табачника, Р. Козака, Б. Седлачека, а також майстерно інструментовані випускниками твори А. Пашкевича, О. Герасименко, О. Чухрая, В. Байкіна.

Дякуємо солістам оркестру: Валентині Шевчук (вокал); кандидату педагогічних наук, доценту Владиславу Гусаку (акордеон) та учасникам творчого колективу за достойне виконання випускної програми, державній комісії – за об’єктивність, а нашим випускникам бажаємо подальших здобутків на мистецькій ниві!