ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ПРОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора та проголошення Незалежності нашої держави!
30 років тому український народ здобув суверенітет і став господарем рідної землі. Ця подія – результат багатовікової боротьби українського народу за право мати власну державу та особливе свято для кожного українця, коли ми відчуваємо гордість за пройдений Україною шлях.

Прапор України – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. День цієї національної святині – нагода відчути важливість наших досягнень, адже кольори неба і жовтогарячого пшеничного поля якнайкраще підкреслюють велич нашої землі.

Ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, а на рідній землі – мир! Від кожного з нас залежить майбутнє країни та добробут нащадків!

З нагоди Дня Незалежності бажаємо, щоб спільні зусилля нашого працелюбного і мудрого народу допомогли розбудувати сильну, процвітаючу країну!

Нехай усі наші починання на благо української землі принесуть народу щастя, достаток, наснагу і натхнення для нових звершень!

Нехай у ці серпневі святкові дні нашої державності у кожній оселі запанує спокій і злагода, а Україна стане процвітаючою державою!

Адміністрація факультету мистецтв