ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

21-го листопада Україна відзначає День гідності та свободи!

«Ми всі, є свідками, як наш мужній народ переживав таке неймовірне піднесення духу, яке дозволяє побачити свою красу, відчути силу національної ідентичності, повірити в себе, в свою цінність. Це і є гідність, з якою здобувається свобода!». – саме про це йшла мова під час виховної бесіди зі студентами факультету мистецтв. Студентська рада створила презентацію, в якій розповіла, коли і чому ми почали відзначати День Гідності та свободи!

«Справді, події, до яких приурочено День гідності та свободи, належать до ключових моментів українського державотворення, позначених консолідацією народу та уособленням глибинних трансформацій суспільної свідомості. І мова не лише про Помаранчеву Революцію та Революцію Гідності, які почалися 21 листопада з різницею в дев’ять років, а й про всі акти боротьби за права людини і людську гідність на нашій землі. Це одна тяглість процесу боротьби за цінні речі, які й роблять нас цивілізованою демократичною нацією.

Майдан для нас – це не про місце чи часові рамки! Це про стан суспільства, це сила та енергія, якою об’єднується нація. Це тріумф гідності, співпереживання, щирості, щедрості, солідарності, самопожертви. Така людська сила породжує нові ідеї та смисли, для засвоєння й трансформації у суспільні перетворення яких потрібен час і спільна, наполеглива системна праця кожного з нас на своєму місці. Цей шлях – непростиий, але цей шлях – Україна!

“Ми прекрасний, сильний, сміливий, розумний, талановитий народ. Непереможний. Саме тому, що ми маємо гідність. Тому МИ завжди готові боротися, для розквіту нашої Батьківщини!”.

Сьогодні ми схиляємо голови перед героями України, які за свободу та гідність

поклали життя. Щиро дякуємо тим, хто захищає інтереси й цінності держави на фронті та в тилу, дбає про розвиток незалежної соборної України. Ми віримо, що найбільші наші перемоги ще попереду!

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна, а головне ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

З Днем Гідності та Свободи!

«Слава Україні! Героям слава!»

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День Народження відзначає доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Устименко-Косоріч Олена Анатоліївна. Шановна Олено Анатоліївно! Прийміть наші щирі та сердечні

ЗАПРОШУЄМО НА ГОСТЬОВУ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЮ СЕРГІЯ ТАРАНЕНКАЗАПРОШУЄМО НА ГОСТЬОВУ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЮ СЕРГІЯ ТАРАНЕНКА

Шановні здобувачі вищої освіти, колеги! Запрошуємо вас 15 вересня о 9.30 на відкриту гостьову онлайн-лекцію кандидата історичних наук, завідувача науково-дослідного сектору археології Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра» Сергія ТАРАНЕНКА «Археологічні дослідження

VІ Всеукраїнська студентська наукова конференціяVІ Всеукраїнська студентська наукова конференція