ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ АНСАМБЛЬ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ВІЗАВІ»

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ АНСАМБЛЬ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ВІЗАВІ»

Сьогодні, 1 квітня, виповнюється 24 роки з дня створення народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» під керівництвом Андрощук Людмили Михайлівни, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

З 1997 року розпочав свою діяльність народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, який є учасником та переможцем чисельних фестивалів та конкурсів різного рівня.

Керівник ансамблю «Візаві» Андрощук Людмила Михайлівна є автором більше 60 хореографічних композицій, режисером та балетмейстером-постановником близько 20 творчих проєктів («Собор Паризької Богоматері», «Тополя», «Яблуко розбрату», «Майстер і Маргарита», «Пригоди Попелюшки в УДПУ», «Лускунчик на новий лад», «Легенда про птаха», «Панда кунг-фу», «Право на життя: хореографія проти наркоманії та алкоголізму», «Дванадцять місяців», «Діти Сонця» та ін. Має свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір мистецтва на хореографічні композиції «Танго над прірвою», «Пори року», «Така як ти» та танцювальні вистави «Право на життя: хореографія проти наркоманії та алкоголізму», «Легенда про птаха»). Приділяє велику увагу інноваційним підходам до формування творчого потенціалу студентської молоді засобами хореографічного мистецтва.

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» під керівництвом Людмили Андрощук за роки існування здобув низку відзнак на всеукраїнських та міжнародних конкурсах (близько 100).

Щирі вітання і побажання натхнення і реалізації всіх творчих задумів всім учасникам колективу!!!

З найкращими побажаннями

факультет мистецтв