ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Роздрукувати публікацію

Шановні друзі, колеги, студенти, дорогі українці!

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу. Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але ми віримо, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави. Колектив мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сердечно вітає Вас із національним святом нашої державності ‒ Днем Незалежності України!

Beautiful_Sunflowers_Wallpapers_laba.ws

Ця визначна дата ‒ започаткування нової епохи в житті нашого народу, в якій відкритий широкий простір для економічного, культурного й духовного розвитку кожного із нас.
Сьогодні, в день чергової річниці незалежності України, бажаємо Вам взаєморозуміння, злагоди та успіхів у справах на благо нашої Батьківщини. Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю, дружнім теплом і новими здобутками. Нехай ці досягнення стануть міцними цеглинками в будівництві міцної Держави, якою зможуть пишатися наші діти.

Адміністрація факультету

3 коментарі  • серпня 24, 2014

Коментарі

Владислава Орлова пише:
серпня 24, 2014 в 11:11

Шановні громадяни України! Вітаю Вас з національним святом – Днем незалежності України! Хочу побажати Вам міцного здоров'я, добробуту, натхнення і плідної праці та привітати Вас уривком з віршу Тараса Григоровича Шевченка: "Я так її, я так люблю Мою Україну убогу, Що проклену святого Бога За неї душу погублю."

Маша Титаренко пише:
серпня 26, 2014 в 03:46

в цьому році це не свято.. я не розумію людей які гуляють і відзначають цей день з позитивним настроєм.. вся країна в жалобі.. щодня страшно прокидатись.. я думаю ми маємо утриматись від святкувань поки йде війна...

admin

admin пише:
серпня 26, 2014 в 10:53

Маріє, повністю з тобою згоден! Цьогоріч цей день - День Незалежності України, ми зустрічаємо із особливими почуттями та болем у серці за тих, хто героїчно поліг, аби наша земля залишалась цілісною та не загарбаною до "лап" ворога! Слава Україні! Слава Героям, які її боронять!

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію