ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Роздрукувати публікацію

Шановні друзі, колеги, студенти, дорогі українці!

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу. Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але ми віримо, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави. Колектив мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сердечно вітає Вас із національним святом нашої державності ‒ Днем Незалежності України!

Beautiful_Sunflowers_Wallpapers_laba.ws

Ця визначна дата ‒ започаткування нової епохи в житті нашого народу, в якій відкритий широкий простір для економічного, культурного й духовного розвитку кожного із нас.
Сьогодні, в день чергової річниці незалежності України, бажаємо Вам взаєморозуміння, злагоди та успіхів у справах на благо нашої Батьківщини. Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю, дружнім теплом і новими здобутками. Нехай ці досягнення стануть міцними цеглинками в будівництві міцної Держави, якою зможуть пишатися наші діти.

Адміністрація факультету

3 коментарі  • 24 Серпня, 2014

Коментарі

Владислава Орлова пише:
24 Серпня, 2014 в 11:11

Шановні громадяни України! Вітаю Вас з національним святом – Днем незалежності України! Хочу побажати Вам міцного здоров'я, добробуту, натхнення і плідної праці та привітати Вас уривком з віршу Тараса Григоровича Шевченка: "Я так її, я так люблю Мою Україну убогу, Що проклену святого Бога За неї душу погублю."

Маша Титаренко пише:
26 Серпня, 2014 в 03:46

в цьому році це не свято.. я не розумію людей які гуляють і відзначають цей день з позитивним настроєм.. вся країна в жалобі.. щодня страшно прокидатись.. я думаю ми маємо утриматись від святкувань поки йде війна...

admin

admin пише:
26 Серпня, 2014 в 10:53

Маріє, повністю з тобою згоден! Цьогоріч цей день - День Незалежності України, ми зустрічаємо із особливими почуттями та болем у серці за тих, хто героїчно поліг, аби наша земля залишалась цілісною та не загарбаною до "лап" ворога! Слава Україні! Слава Героям, які її боронять!

We have discounts for Moscow and region.

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію