Головна » НОВИНИ САЙТУ » З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Роздрукувати публікацію

Щороку в третій четвер травня в Україні важлива подія – День вишиванки. 2023 року вона припадає на 18 травня. Вишиванка – оберіг українського народу, символ здоров’я, краси та щасливої долі.

За право її вдягати наш народ бореться з окупантами вже не одне століття, як і за можливість жити на своїй землі та говорити рідною мовою, а не чужинців. Та в собі вишиванка таїться ще й цілий код незламної нації, яка знову відстоює свою свободу. Тож кожен за можливості знову повертаться до традицій, вивчає наново свою історію та одягає вишиту сорочку, що вже встигла стати символом України як великої неподільної родини. 

Студентська рада та студенти факультету мистецтв щиро вітають всіх зі святом української ідентичності, краси та незламності! У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції. Давайте їх продовжувати та розвивати! Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

Вишиванка — символ України,
Кожної великої родини,
Нашої історії та мови
Тож залюбки вдягнемо її знову!

18 Травня, 2023

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію