ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

5 листопада свій День народження відзначає концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Бурлака Ірина Володимирівна.

Шановна Ірина Володимирівна !
Прийміть наші щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, справжнього людського щастя, благополуччя, миру ,сімейного затишку, вірних друзів, здійснення заповітних мрій! Нехай Ваш шлях буде наповнений новими злетами й досягненнями, людська шана буде подякою за плідну працю, чуйність, уміння творити та дарувати добро, а доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення!

Адміністрація та співробітники
факультету мистецтв