ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

29 листопада свій День народження відзначає викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва та кафедри інструментального виконавства Тарасюк Леся Михайлівна.

Шановна Леся Михайлівна!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та творчої наснаги. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці − доброта, а у справах − мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів. Божого Вам благословення на многії і благії літа!