ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

30 грудня свій День народження відзначає завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заслужений працівник культури України, керівник народного українського хору «Кобзар» та фольклорного ансамблю «Софія», учасник вокального гурту «Гонта» Семенчук Василь Васильович.

Шановний імениннику! Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Дня Вашого народження!

Зичимо Вам щастя і здоров’я, родинного затишку і любові ваших рідних, близьких та друзів, успіхів у роботі, невичерпної творчої наснаги та завзяття, тепла та злагоди. Нехай здійсняться Ваші творчі задуми та плани, усі Ваші починання завжди супроводжує успіх, а доля подарує багато світлих літ у мирі, щасті, добробуті. Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитні віру, надію та любов!

Адмімністрація,
професорсько-викладацький