ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

23 лютого свій День народження відзначає заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, професор кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Балдинюк Дмитро Іванович.

Шановний Дмитре Івановичу! Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди цього свята та побажання міцного здоров’я, щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку, творчого натхнення та подальших перемог на життєвих стежинах. Нехай завжди Вас супроводжує удача, зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких. Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження та світлу надію на майбутні роки!

З Днем народження!

Адміністрація, професорсько-викладацький
та студентський колектив факультету мистецтв