ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

17 березня свій День народження відзначає заслужений працівник культури України, учасник чоловічого тріо «Гонта», кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Волошин Петро Миколайович.

Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята і зичимо міцного здоров’я, козацького гарту, творчого натхнення, любові й добробуту в родинному колі, щастя, добра, миру і благополуччя. Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами та повагою людей, а доля береже Вас від усіляких негараздів і додає сил та натхнення!

З Днем Народження!

ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.

25-29 травня 2022 року Міністерством культури Естонії, у м. Таллінн, проведено Міжнародний літературний фестиваль «Head Read». Учасники заходу були представники літературної та музичної еліти європейських країн (Естонії, Норвегії, Франції, Італії, Іспанії,

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙНА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

24 листопада на факультеті мистецтв відбувся День відкритих дверей. В аудиторії №101 зібралися майбутні абітурієнти з Черкащини, Одещини, Вінниччини та інших областей України. Серед присутніх гостей – учні закладів загальної

ЗАХИСТИ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ЗАХИСТИ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»