ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

4 травня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства і кафедри хореографії та художньої культури Умрихіна Оксана Станіславівна!

Шановна імениннице! Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди цього свята та побажання міцного здоров’я, щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку, творчого натхнення та подальших перемог на життєвих стежинах. Нехай завжди Вас супроводжує удача, зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких. Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження та світлу надію на майбутні роки!

Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай постійний успіх, радість і достаток
Сиплються до Вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
Господь дарує довгих-довгих літ!

Адміністрація та співробітники
факультету мистецтв