ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

7 травня свій День народження відзначає старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Балдинюк Надія Андріївна.

Шановна імениннице!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчого натхнення, подальших успіхів у всіх починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях, життєвих сонячних днів та довголіття! Хай підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай радість і щастя, мир, добро та злагода завжди супроводжують Вас на життєвому шляху!

та професорсько-викладацький колектив
факультету мистецтв

ВІТАЄМО НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ДУЕТ «РЕНЕСАНС» З ПЕРЕМОГОЮ!ВІТАЄМО НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ДУЕТ «РЕНЕСАНС» З ПЕРЕМОГОЮ!

5-6 грудня 2019 року в місті Києві відбувся ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Елладійські ігри». В інструментальному жанрі Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв народний аматорський інструментальний дует «Ренесанс»

УКРАЇНСЬКІ ВЧЕНІ МОЖУТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОПИТУВАННЯ ЩОДО ВІДКРИТОЇ НАУКИ, ВІДПОВІДІ ПРИЙМАЮТЬ ДО 17 КВІТНЯУКРАЇНСЬКІ ВЧЕНІ МОЖУТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОПИТУВАННЯ ЩОДО ВІДКРИТОЇ НАУКИ, ВІДПОВІДІ ПРИЙМАЮТЬ ДО 17 КВІТНЯ

Українських науковців запрошують пройти коротке опитування щодо рівня знань і залученості до практик Відкритої науки (Open Science) в Україні. Анкета розміщена тут. Опитування є анонімним. Надати відповіді можна до 17 квітня

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ПРИВІТАЛИ З 8 БЕРЕЗНЯ УЧИТЕЛІВ ЗОШ № 4СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ МПФ ПРИВІТАЛИ З 8 БЕРЕЗНЯ УЧИТЕЛІВ ЗОШ № 4