ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

8 липня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Терешко Інна Григорівна!

Шановна Інно Григорівно, сердечно вітаємо Вас з Днем народження!

Ваш професіоналізм, досвід, любов до мистецтва, говорять про Вас як про гідного лідера та керівника. Залишайтеся такою ж чарівною і милою, шанованою і наполегливою, цілеспрямованою і успішною. Нехай в житті буде багато щасливих моментів, теплих зустрічей і приємних компліментів.

Бажаємо Вам подальших професійних досягнень, реалізації найграндіозніших проектів, міцного здоров’я, успіхів, щастя та благополуччя! Нехай завжди з Вами буде щира і всебічна підтримка колег, друзів та рідних!

Професорсько-викладацький та
студентський колективи