ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ У ДЕНЬ ЮВІЛЕЮ!

З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ У ДЕНЬ ЮВІЛЕЮ!

21 грудня свій ювілейний День народження відзначає кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Щербіна Інна Василівна.

Шановна Інна Василівна!

Прийміть наші щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Нехай Ваше життя буде завжди світлим і радісним, а щиросердні привітання від рідних, друзів додадуть життєвої наснаги. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, Вашу мудрість, чуйність, уміння творити і дарувати добро. Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів і натхнення у роботі, добробуту, миру, злагоди і любові!

Хай здоров’я, радість і достаток
Сиплються немов вишневий цвіт.
Хай малює доля з буднів свято,
І дарує Вам багато літ!

Адміністрація факультету,