ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Роздрукувати публікацію

30 грудня, напередодні Нового року, свій День народження відзначає завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заслужений працівник культури України, керівник народного українського хору «Кобзар» та фольклорного ансамблю «Софія», учасник вокального гурту «Гонта» Семенчук Василь Васильович.

Шановний Василь Васильович! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам щастя і міцного здоров’я, хай Вам завжди всміхається доля, у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, натхнення і невичерпна енергія будуть надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок і благополуччя створюють атмосферу душевного спокою і рівноваги. Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Божого Вам благословення на повсякчас, на многії і благії літа!

Прокоментуй!  • грудня 30, 2018

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію