ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

30 грудня, напередодні Нового року, свій День народження відзначає завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заслужений працівник культури України, керівник народного українського хору «Кобзар» та фольклорного ансамблю «Софія», учасник вокального гурту «Гонта» Семенчук Василь Васильович.

Шановний Василь Васильович! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам щастя і міцного здоров’я, хай Вам завжди всміхається доля, у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, натхнення і невичерпна енергія будуть надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок і благополуччя створюють атмосферу душевного спокою і рівноваги. Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Божого Вам благословення на повсякчас, на многії і благії літа!

Прокоментуй!  • грудня 30, 2018