ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна!

Шановна Ольго Яношівно! Вітаємо Вас з Днем народження!
Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, удачі, любові, невичерпного запасу енергії та натхнення. Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, яскравими враженнями, цікавими зустрічами, плідною працею та творчістю. Щастя і радощів у Ваш дім, здоров’я і добробуту Вашій родині!

та професорсько-викладацький колектив
факультету мистецтв