ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

22 червня відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів ОС «Бакалавр» зі спеціальності «Образотворче мистецтво».

Оцінювала роботи студентів екзаменаційна комісія у складі: Музики Ольги Яношівни (голова комісії, кандидат педагогічних наук, доцент), Короля Анатолія Миколайовича (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент), Пічкура Миколи Олександровича (кандидат педагогічних наук, професор кафедри образотворчого мистецтва), Базильчука Леоніда Володимировича, (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва); Горчинської Тетяни Сергіївни (секретар комісії старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва.

Захист випускних робіт пройшов в спокійній, діловій і принциповій атмосфері. Члени ЕК та екзаменатори проявили належний професіоналізм в оцінюванні творчих робіт та теоретичних знань студентів-випускників.

Специфікою випускної кваліфікаційної роботи спеціальності «Образотворче мистецтво» є те, що вона складається із теоретичного (пояснювальна записка) та практичного компонента у вигляді завершеного твору, виконаного у будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво).

Майбутні художники-педагоги у своїх дослідженнях розглянули низку важливих і актуальних питань, присвячених проблемам фахової мистецької освіти, зокрема: «Педагогічні умови формування просторового мислення молодших школярів засобами графіки»; «Розвиток художньо-творчих здібностей учнів середньої школи засобами портретного живопису»; «Розвиток художньо-творчого потенціалу молодших школярів засобами декоративно-прикладного  мистецтва»; Формування художньої культури старшокласників у процесі декоративної творчості»; «Розвиток художньо-образного мислення учнів профільної школи засобами мистецтва графіки»; «Розвиток художнього сприйняття учнів основної школи на заняттях образотворчого мистецтва»; «Формування пізнавального інтересу школярів засобами декоративного малювання».

Випускники продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки, отримавши високі оцінки та схвальні відгуки наукових керівників і членів екзаменаційної комісії.

Вітаємо наших бакалаврів: Любонько Марію, Косяченко Катерину, Кравченко Ольгу, Козаченко Катерину, Лаврушину Ірину, Гончар Катерину та їхніх наукових керівників – Музику Ольгу Яношівну та Семенову Олену Віталівну з успішним захистом кваліфікаційних робіт, бажаємо подальших творчих і наукових злетів, реалізації у професійній кар’єрі і чекаємо на вступних екзаменах до магістратури!