ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ»

ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ»

23 грудня 2021 року відбувся захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступення «магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) денної та заочної форми навчання.

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Ольги Музики (голова комісії ОС «магістр», кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва), Інни Терешко (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв), Лесі Тарасюк (секретар комісії на денній формі навчання, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін) та Людмили Семко (секретар комісії на заочній формі навчання, лаборант кафедри інструментального виконавства)

Екзаменатори: Анатолій Кривохижа (заслужений діяч мистецтв Української РСР, народний артист УРСР, професор), Ольга Бикова (кандидат педагогічних наук, доцент).

Кафедрою хореографії та художньої культури було організовано проведення захисту кваліфікаційних робіт дистанційно на платформі Zoom.

Специфікою кваліфікаційної роботи магістра хореографії є те, що вона складається із теоретичного та практичного компонента у вигляді завершеного хореографічного твору, створеного у будь-якому жанрі хореографії (народний, бальний, сучасний, класичний, вільна пластика).

Випускники продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки. Майже всі магістранти отримали високі бали та схвальні відгуки наукових керівників і членів державної екзаменаційної комісії.

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих і наукових злетів, успіхів і самореалізації у всіх життєвих сферах, міцного здоров′я, миру і добра!

ПРОВЕДЕНО ІНСТРУКТАЖ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ДЛЯ КУРАТОРІВ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП ФАКУЛЬТЕТУПРОВЕДЕНО ІНСТРУКТАЖ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ДЛЯ КУРАТОРІВ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП ФАКУЛЬТЕТУ

З метою дотримання вимог з охорони праці та техніки безпеки, забезпечення якісного, безпечного навчально-виховного процесу, 10 вересня відбулася зустріч кураторів академічних груп мистецько-педагогічного факультету з інженером по охороні праці Уманського

«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» НА КАРАНТИНІ«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» НА КАРАНТИНІ

До пандемії, у грудні 2019 року, колектив зробив аудіозапис на репетиції, не здогадуючись, що вона стане останньою перед паузою на 9 місяців! З надією сподіваємось на відновлення репетиційної роботи і

ЗІ СВЯТОМ РІЗДВА!ЗІ СВЯТОМ РІЗДВА!

ЗІ СВЯТОМ РІЗДВА! Шановні колеги, співробітники, студенти! Від щирого серця прийміть світлі побажання зі святом Різдва! Нехай Господь Бог буде неймовірно добрий до вас і милостивий, благословить святістю, здоров’ям, миром