ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

21 грудня 2021 року відбувся захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступення «магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) денної і заочної форми.

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Ольги МУЗИКИ (голова комісії ОС «магістр», кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва), Інни ТЕРЕШКО (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв), Лесі ТАРАСЮК (секретар комісії на денній формі навчання, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін) та Людмили СЕМКО (секретар комісії на заочній формі навчання,   лаборант кафедри інструментального виконавства)

Екзаменатори: Олена ПОБІРЧЕНКО (кандидат педагогічних наук, доцент); Анатолій КОРОЛЬ (кандидат педагогічних наук, доцент)

Кафедрою образотворчого мистецтва організовано проведення захисту кваліфікаційних робіт з дотриманням усіх необхідних норм безпеки під час поширення коронавірусу COVID-19. Захист проходив у змішаній формі в аудиторії обладнаній необхідними засобами відео-зв’язку: очно для здобувачів вищої освіти, які були присутні на іспиті та дистанційно для кількох магістрантів, які не змогли бути присутні.

Специфікою випускної кваліфікаційної роботи магістра образотворчого мистецтва є те, що вона складається із теоретичного (пояснювальна записка) та практичного компонента у вигляді завершеного твору, виконаного у будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво).

Майбутні художники-педагоги у своїх дослідженнях розглянули низку важливих та актуальних питань, присвячених проблемам фахової мистецької освіти, зокрема: розвиток ЗЗСО засобами пейзажного живопису; формування художнього смаку учнів закладів середньої освіти (на прикладі настінного розпису); національно-патріотичне виховання особистості школяра засобами українського образотворчого мистецтва.

Випускники продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки. Майже всі магістранти отримали найвищій бал та схвальні відгуки наукових керівників і членів державної екзаменаційної комісії.

Найвищу кількість балів на захисті отримали Дар’я ЗАКЕРНИЧНА, Ірина МАКОГОНЕНКО, Валентина ВОЄВОДА.

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих і наукових злетів, успіхів і самореалізації у всіх життєвих сферах, міцного здоров′я, миру і добра!

ПІДСУМКИ ТВОРЧОГО ІНТЕРНЕТ-ПРОЕКТУ «МІЙ ДІМ – МОЯ УКРАЇНА»ПІДСУМКИ ТВОРЧОГО ІНТЕРНЕТ-ПРОЕКТУ «МІЙ ДІМ – МОЯ УКРАЇНА»

На кафедрі образотворчого мистецтва було підведено підсумки регіонального творчого інтернет-проекту, дитячої та юнатської творчості ініційованого кафедрою та «Малою академією народного мистецтва». Усі учасники проекту «Мій дім – моя Україна» нагороджені

ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ТВОРЧІ КОНКУРСИВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ТВОРЧІ КОНКУРСИ

Шановні вступники! Відповідно до абзацу 6, п.1, р. V Умов прийому до ЗВО у 2019 році, для вступу на освітні програми 024 Хореографія та 025 Музичне мистецтво на місця державного

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День Народження відзначає народний артист України, академік УАН, професор кафедри хореографії та художньої культури, Почесний професор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, художній керівник та головний балетмейстер