ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

24 і 26 грудня 2019 року відбувся захист магістерських робіт студентів денної та заочної форм навчання спеціальності «Образотворче мистецтво».

На розгляд екзаменаційної комісії у складі: Сотської Галини Іванівни  (голова комісії ОС «магістр», доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України), Терешко Інни Григорівни (заступник голови екзаменаційної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини), Горчинської Тетяни Сергіївни (секретар комісії на денній та заочній формі навчання, старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва); екзаменаторів: Музики Ольги Яношівни (кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри образотворчого мистецтва), Короля Анатолія Миколайовича (кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва), Семенової Олени Віталіївни (кандидат педагогічних наук, ст. викладач кафедри образотворчого мистецтва), були представлені результати наукової і творчої роботи майбутніх художників-педагогів.

Специфікою випускної кваліфікаційної роботи магістра образотворчого мистецтва є те, що вона складається із теоретичного (пояснювальна записка) та практичного компонента у вигляді завершеного твору, виконаного у будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво).

Майбутні художники-педагоги у своїх дослідженнях розглянули низку важливих та актуальних питань, присвячених проблемам фахової мистецької освіти, зокрема: розвиток творчої компетентності в учнів 5-7 класів на уроках декоративно-прикладного мистецтва засобами батику; формування у школярів здатності до художнього узагальнення дійсності засобами вітражного мистецтва; формування живописних умінь і навичок учнів основної школи у процесі створення тематичного натюрморту; формування етнокультурних цінностей школярів засобами народного малярства, жанри пластичних мистецтв як чинник художнього виховання школярів у змісті позакласної роботи; формування  художньо-творчих умінь  на уроках образотворчого мистецтва засобами декоративного малювання та інші.

Випускники продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки, отримавши позитивні оцінки та схвальні відгуки наукових керівників і членів державної екзаменаційної комісії.

Найвищу кількість балів на захисті отримали Олена Кутецька, Лілія Толстогузова, Надія Осьмірко, Ірина Майстренко, Альона Середенко, Ріта Дяченко, Володимир Харитонов, Анна Зіноватна.

Бажаємо нашим випускникам подальших творчих і наукових злетів, успіхів і самореалізації у всіх життєвих сферах!