ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Педагогічна практика є обов’язковим компонентом процесу фахової підготовки майбутніх учителів образотворчого мистецтва. Вона сприяє формуванню професійних навичок, адаптації до освітнього середовища та розвитку особистісних і професійних якостей. Завдяки педагогічній практиці, здобувачі вищої освіти мають можливість застосувати теоретичні знання на практиці, оцінити власні сили та визначити напрями для подальшого професійного розвитку.

Під час практики здобувачі вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) ознайомилися із основами педагогічної діяльності, про що й звітувалися на звітній конференції. Виробнича практика проходила в Уманській дитячій школі мистецтв Уманської міської ради Черкаської області «Антарес» в період з 12.02.2024 р. по 23.02.2024 р..

Педагогічна практика – одна із сходинок формування професійної компетентності майбутніх вчителів образотворчого мистецтва. Побажаємо нашим здобувачам ОС «Бакалавр» успіхів у підготовці до самостійної професійної діяльності.

ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

23 грудня свій ювілейний День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Побірченко Олена Михайлівна Шановна Олено Михайлівно! Щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я на

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ У БЛАГОВІЩЕНСЬКІЙ ШКОЛІ МИСТЕЦТВПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ У БЛАГОВІЩЕНСЬКІЙ ШКОЛІ МИСТЕЦТВ

У межах співпраці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Благовіщенської школи мистецтв відбулася профорієнтаційна зустріч для вихованців-хореографів. Викладачка кафедри хореографії та художньої культури Анастасія Юріївна Подгорінова провела для

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталіївна! Шановна Олено Віталіївно! Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної