ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ

ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ

Днями на кафедрі хореографії та художньої культури відбувся захист педагогічної практики студентів ІІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта. Хореографія. Керівник практики – викладач кафедри хореографії та художньої культури Гекалюк Людмила Юріївна, методист з виховної роботи – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Гагарін Микола Іванович.

Окрім феєричного шоу – танцювальної казки «Муха-Цокотуха», яке підготували студенти, перебуваючи на практиці в Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 студенти презентували свої звіти, необхідну документацію з презентаціями про проведену роботу. За словами самих же студентів практика не просто сподобалась, а викликала неймовірно приємні відчуття та впевненість у правильності обраної професії. Поставленої мети було досягнуто, визначені завдання – реалізовано, а отже і практику успішно зараховано.