ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Педагогічна практика сприяє адаптації здобувачів вищої освіти до майбутньої професійної діяльності (вчителя образотворчого мистецтва), озброює їх початковим досвідом роботи. У процесі проходження практики вони мають можливість безпосередньо спостерігати роботу своїх старших колег – досвідчених майстрів своєї справи, адже їхній досвід роботи має неоціниме значення для формування особистості майбутнього художника-педагога.

Нещодавно на платформі Googl Meet відбувся захист виробничої та навчальної практики студентів 3 курсу (33, 33-а групи) та 4 курсу (43,43-А, 43-Б групи) спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

На захисті були присутні здобувачі вищої освіти, керівники практики: кандидат педагогічних наук Семенова Олена Віталіївна, кандидат педагогічних наук, доцент Побірченко Олена Михайлівна, завідувач кафедри образотворчого мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент  Музика Ольга Яношівна та методисти з виховної роботи: кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри виховних технологій та педагогічної творчості Резніченко Ірина Геннадіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Гагарін Микола Іванович.

Студенти поділилися своїми враженнями від практики. У ролі педагогів-початківців вони налагоджували стосунки із учнями, вчилися завойовувати авторитет. Більшість із них переконалися у правильному рішенні щодо вибору професії вчителя та змогли удосконалити свої фахові знання і вміння завдяки наставництву педагогів тих шкіл, де проходили практику. Загалом практика додала позитивних емоцій і вражень, яких так не вистачає.

Усі студенти впоралися із поставленими завданнями,  що відповідним чином відображено у звітній документації, яку кожен підготував до звітної конференції.

Керівники і методисти виносять подяку очільникам та педагогам закладів загальної середньої освіти і мистецьких закладів, де отримали практичний досвід роботи здобувачі вищої освіти спеціальності
014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), бажають усім подальших успіхів на освітянській ниві, міцного здоров’я, натхнення, талановитих учнів!