ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ) ТА 024 ХОРЕОГРАФІЯ

19 та 20 квітня 2023 року у режимі онлайн (платформа Google Meet) відбулась звітна конференція з виробничої практики для студентів  4 курсу ОС “Бакалавр” спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія, а саме 41, 44-а, 46 та 46-а груп денної форми навчання.

Виробнича практика є невіддільна частина підготовки бакалаврів до майбутньої професійної діяльності, сприяє поглибленому вивченню професійної діяльності хореографа на основі засвоєних здобувачем теоретичних та практичних знань, фахових дисциплін і методики їх навчання, сформованих знань, умінь і навичок з виховної роботи.

Проходження практики дало можливість здобувачам вищої освіти долучитися до педагогічної діяльності та навчально-виховної роботи; ознайомитись з навчальним планом, програмами та посібниками загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та приватних хореографічних колективів; встановити зв’язки між теоретичними знаннями, отриманими під час навчання.

Під час проходження практики здобувачі ознайомились із сучасним станом навчально-виховної роботи та передовим педагогічним досвідом освітніх закладів, співпрацювали з викладачами, вчителями, керівниками танцювальних колективів.

Практика допомогла виробити власний творчий підхід до педагогічної діяльності, виховати професійні педагогічні якості особистості.

На звітній конференції були присутні: керівниця виробничої практики, кандидатка педагогічних наук, доцентка Сизоненко В.А, заступниця завідувачки кафедри з практики, викладачка Маркіна В.В., завідувачка кафедри хореографії та художньої культури Бикова О.В. та здобувачі 41, 44-а, 46 та 46-а груп денної форми навчання, що успішно прозвітували про проходження навчальної практики.

Результати проходження виробничої практики представлені у сформованих папках зі звітними документами по практиці, які передбачені положеннями робочої програми.

ВІДБУЛАСЯ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИВІДБУЛАСЯ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

02.12.2020 р., о 9.00 у режимі онлайн (платформа ZOOM) відбулась звітна конференція з виробничої практики для студентів  62М групи денної  форми навчання (спеціальність 014.13 Середня освіта «Музичне мистецтво»).

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Напередодні новорічних свят на кафедрі образотворчого мистецтва  відбулася підсумкова атестація здобувачів ОС «Магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво): комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва» (19

МІЖВУЗІВСЬКИЙ СЕМІНАР ХОРЕОГРАФІЇ З БДПУМІЖВУЗІВСЬКИЙ СЕМІНАР ХОРЕОГРАФІЇ З БДПУ

Відбувся міжвузівський онлайн-семінар «До проблеми вдосконалення освітніх програм «Середня освіта (Хореографія)», «Хореографія»: структура та зміст освітніх компонентів фахової підготовки хореографа» 13.11.2020 р. відбувся міжвузівський онлайн-семінар «До проблеми вдосконалення освітніх програм