ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ»

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ»

Дорогі друзі!

Хореографічний фестиваль «Квітнева феєрія» має гуманістичну спрямованість і покликаний створити додаткові умови для пошуку нових форм і синтезу різних видів хореографічного мистецтва, для демонстрації народних і культурних традицій України, виявлення і підтримки обдарованої молоді, розвитку взаємин і співпраці між представниками різних країн світу.

Наш проєкт – це можливість не тільки продемонструвати свої таланти, а й нагода познайомитись з новими друзями та цікаво провести час.

До участі запрошуються незалежні хореографи, дитячі та молодіжні танцювальні колективи без обмеження віку учасників, а також окремі соло виконавці з України та інших країн світу!

МЕТА ФЕСТИВАЛЮ:

• популяризація дитячої хореографічної творчості та виявлення нових талантів;
  • надання дітям та підліткам можливості для творчого самовираження та спілкування;
  • відродження, збереження і розвиток національної хореографічної культури, а також знайомство з різними зразками світового хореографічного мистецтва;
  • сприяння зростанню професійної         майстерності       керівників та  учасників колективів;
  • підвищення художнього         рівня репертуару та виконавської майстерності хореографічних колективів;
  • встановлення професійних і творчих зв’язків між колективами;
  • створення умов для підтримки та розвитку дитячої та юнацької творчості.

СТРОКИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

Місце проведення: Черкаська область, м. Умань, вул. Садова 28 (актова зала нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Строки проведення: 03 червня 2023 року. Реєстрація учасників у день фестивалю в фоє нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Нагородження колективів та учасників фестивалю відбуватиметься після конкурсної програми.

Графік реєстрації та програма конкурсних виступів буде розіслано всім учасникам електронною поштою за кілька днів до фестивалю.

ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ:

Бикова Ольга Вікторівна – кандидат педагогічних наук, завідувачка кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Тандитна Ірина Сергіївна – викладач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Адреса: 20300 Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова 28, кафедра хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Контактні телефони:

(096) 439 97 49 – Бикова Ольга Вікторівна

(093)717 53 29 – Тандитна Ірина Сергіївна

E-mail: kvitnevafeeria@gmail.com

Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100091647590637

Сторінка в Instagram: https://instagram.com/kvitneva__feeria?igshid=YmMyMTA2M2Y=l

Завантажити (DOCX, 13KB)

Завантажити (DOCX, 16KB)

ВІДБУЛАСЯ V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ДИСТАНЦІЙНА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВАВІДБУЛАСЯ V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ДИСТАНЦІЙНА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

25 листопада 2021 року на кафедрі інструментального виконавства відбулася V Всеукраїнська студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва, учасниками якої стали здобувачі закладів передвищої освіти з різних міст України (Бахмут, Вінниця,

З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

21-го листопада Україна відзначає День гідності та свободи! «Ми всі, є свідками, як наш мужній народ переживав таке неймовірне піднесення духу, яке дозволяє побачити свою красу, відчути силу національної ідентичності, повірити

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «GOLDEN TIME»!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «GOLDEN TIME»!

Студентка факультету мистецтв ОС «Бакалавр» спеціальності 025 «Музичне мистецтво» Марія Харитонова (клас доцента Віри Калабської) успішно прийняла участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Golden Time». У номінації «Струнні інструменти» Марія виборола 2 призове місце.