ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

У рамках проведення Дня відкритих дверей факультету мистецтв на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 11 квітня 2020 року відбудеться ІІ  Всеукраїнська учнівсько-студентська олімпіада з інструментального мистецтва.

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, заохочення інтересу учнів та студентів до музично-виконавських дисциплін, стимулювання їх до креативної діяльності, створення умов для творчості обдарованої учнівської та студентської молоді в галузі музичного мистецтва, обмін творчими досягненнями між музикантами.

До участі в Олімпіаді запрошуються учні музичних шкіл і закладів загальної середньої освіти, а також здобувачі закладів вищої освіти (училищ, коледжів).

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Можлива дистанційна участь в олімпіаді.

Контактна інформація

067 288 83 55 – Радзівіл Тетяна Анатоліївна, доцент кафедри інструментального виконавства.

Для участі в Олімпіаді заповніть анкету учасника та надішліть на вказану електронну скриньку до 09 квітня 2020 року:

kafedra-iv@meta.ua

Положення олімпіади