ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яка відбудеться 22 жовтня 2015 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти здобутки, проблеми та перспективи

Тематичні напрями конференції:

1. Філософський аспект мистецької освіти.
2. Гуманізація мистецької освіти.
3. Формування морально-естетичних цінностей засобами мистецтва.
4. Розвиток творчої особистості у процесі викладання дисциплін мистецького циклу.
5. Інтеграція в системі мистецької освіти.
6. Виховний і розвивальний потенціал художньої діяльності.
7. Підготовка майбутніх учителів мистецьких дисциплін у контексті сучасних освітніх технологій.

Робочі мови: українська, російська, польська, англійська, сербська.