ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ТРІО «SERBIAN STAR»

ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ТРІО «SERBIAN STAR»

Шановні викладачі, студенти та справжні поціновувачі музичного мистецтва! Запрошуємо Вас відвідати світковий концерт інструментального тріо «Serbian Star» у складі студентів кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв: Йована Дрманіча, Дарко Марковіча та Александара Джорджевіча (художній керівник – Владислав Гусак), який відбудеться 27 грудня о 14:00 в актовій залі корпусу № 3 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Вхід вільний!

Адміністрація факультету