ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕМ’ЄРУ ТАНЦЮВАЛЬНОЇ КАЗКИ «12 МІСЯЦІВ»

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕМ’ЄРУ ТАНЦЮВАЛЬНОЇ КАЗКИ «12 МІСЯЦІВ»

Останніми роками гарною традицією кафедри хореографії та художньої культури стала підготовка хореографічних вистав. Їх перелік постійно зростає. Протягом кількох років були підготовлені такі проекти як «Ромео і Джульєтта», «Пригоди Попелюшки в УДПУ», «Лускунчик на новий лад», «Легенда про птаха», «Навколо світу за 60 хвилин», «Панда Кунг-фу», «Право на життя» та ін.
Вже цієї п’ятниці студенти 44 групи напряму підготовки «Хореографія» презентують свою нову танцювальну виставу на основі казки Самуїла Яковича Маршака «12 Місяців», яка була створена під час проходження педагогічної практики в Уманській ЗОШ № 9. Керівник проекту – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Андрощук Людмила Михайлівна.

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕМ’ЄРУ ТАНЦЮВАЛЬНОЇ КАЗКИ «12 МІСЯЦІВ»

Студенти та викладачі вищейменованої кафедри запрошують усіх бажаючих на прем’єру танцювальної казки «12 Місяців», яка відбудеться 3 квітня 2015 року о 15:00 в актовій залі нового корпусу УДПУ. Вхід вільний!