ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕМ’ЄРУ ТВОРЧОГО ПРОЕКТУ “КОЛЕСО ФОРТУНИ”!

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕМ’ЄРУ ТВОРЧОГО ПРОЕКТУ “КОЛЕСО ФОРТУНИ”!

Нарешті! Довгоочікувана прем’єра року – спільний творчий проект “Молодіжного камерного хору”, інструментального ансамблю (керівник – Оксана Прокулевич) та студентів спеціальності “Хореографія” (режисер – Людмила Андрощук) “КОЛЕСО ФОРТУНИ” на основі сценічної кантати “Карміна Бурана”, написаної композитором Карлом Орфом.

Прем’єра проекту відбудеться 29 травня 2018 року 0 17:00 в приміщенні актової зали нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Вхід вільний! Запрошуються усі бажаючі!