ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗАПРОШУЄМО НА РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕТНОФЕСТИВАЛЬ-ЯРМАРОК «ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР ТВОРЧОСТІ»

ЗАПРОШУЄМО НА РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕТНОФЕСТИВАЛЬ-ЯРМАРОК «ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР ТВОРЧОСТІ»

Запрошуємо доєднатися до участі у фестивалі!
Етнофестиваль відбувається під егідою ректорату Уманського державного педагогічного університету мені Павла Тичини за сприяння Регіонального координаційного центру «АртУмань», Малої академії народного мистецтва та галереї АртУманьЮкрейн Наталії Симоненко. Організатором фестивалю є факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Етнофестиваль проводиться щороку з метою відродження, збереження та популяризації українського народного мистецтва, пошуку, підтримки та залучення до співпраці визнаних майстрів і талановитої молоді.

Завантажити (DOCX, 26KB)

Прокоментуй!  • 13 Жовтня, 2021