20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА V ВСЕУКРАЇНСЬКУ ОЛІМПІАДУ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

ЗАПРОШУЄМО НА V ВСЕУКРАЇНСЬКУ ОЛІМПІАДУ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

На базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 19 листопада 2021 року відбудеться V Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва дистанційно на платформі ZOOM (далі Олімпіада).

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їх творчої праці, створення умов для творчого зростання обдарованої учнівської молоді в галузі хореографії.До участі в Олімпіаді запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх закладів, студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

V Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва
складається з наступних блоків

Теоретичний блок

Мета І блоку Олімпіади: перевірка знань учасників Олімпіади з теорії хореографічного мистецтва.

Важлива інформація: Теоретичний блок Олімпіади побудований у вигляді тестових завдань (Google форма. Тест буде проведено в режимі он-лайн 19 листопада 2021 року з 10:00 до 17:00). На складання тесту відводиться 20 хвилин, лише одна спроба. Для успішного складання Теоретичного блоку учасники Олімпіади повинні знати: хореографічну термінологію, назви танцювальних елементів, вправ, фігур, видатних діячів хореографічного мистецтва, історичні аспекти з різних напрямів хореографії.

Критерії оцінювання: За кожну правильну відповідь на тестове запитання учаснику Олімпіади зараховується 0,5 балів. Максимальна кількість балів за Теоретичний блок може становити – 10.

Хореографічно-виконавський блок

Мета ІІ блоку Олімпіади: виявлення рівня виконавсько-хореографічної майстерності учасників Олімпіади. Посилання на відео власного виконання на YouTube каналі/ або посилання на Google диск/ або формат відео надіслане в заявці до 15 листопада 2021 року на е-mail: kafedra_horeografii@ukr.net зазначивши тему листа «олімпіада».

Важлива інформація: ІІ блок Олімпіади складається з виконання та вербальної презентації сольної хореографічної композиції. За вибором учасника композиція виконується на матеріалі класичного, народно-сценічного, спортивно-бального або сучасного танцю (до 3 хвилин).

Критерії оцінювання:

– композиційна побудова (художня ідея, оригінальність);

– хореографічно-виконавська майстерність (технічна, артистична,

пластично-інтонаційна);

– загальне враження;

– вербальна презентація композиції.

Просимо надсилати заявки на участь в Олімпіаді до 15 листопада 2021 року на електронну адресу kafedra_horeografii@ukr.net зазначивши тему листа «олімпіада», або зареєструватись за посиланням
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScGpbvqMGwgcS3fK6pjvE5NK03t-7CAsZ9iCR7AnTbAsARtrQ/viewform

За рішенням членів журі переможці Олімпіади будуть нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня та сертифікатами учасників Олімпіади!

Контактна інформація:

0964399749 – Бикова Ольга Вікторівна, доцент кафедри хореографії та художньої культури;

0631207516 – Маркіна Вікторія Василівна – викладач-стажист кафедри хореографії та художньої культури.

Оргкомітет Олімпіади

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

V Всеукраїнській олімпіаді

з хореографічного мистецтва

(дистанційно/online)

Прізвище ім’я по батькові  
Домашня адреса, індекс  
Номер телефону  
E-mail:  
Рік народження  
Назва навчального закладу, клас/група  
Назва хореографічного колективу (необов’язково)  
П. І. по Б. керівника/вчителя хореографії  
Назва хореографічної композиції  
Посилання на YouTube канал так/ні  

Залишити відповідь

Схожі новини

“Згадаймо вальсу звук чарівний…”“Згадаймо вальсу звук чарівний…”

      22 квітня о 16:00 в актові залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університетy, мистецько-педагогічний факультет презентує свій черговий мистецько-освітній проект “Згадаймо вальсу звук чарівний…”. Отож, запрошуємо всіх бажаючих

ВІДКРИТО ТЕСТОВИЙ ДОСТУП ДО ЖУРНАЛІВ WILEYВІДКРИТО ТЕСТОВИЙ ДОСТУП ДО ЖУРНАЛІВ WILEY

З радістю повідомляємо, що з 1 лютого по 30 квітня 2020 року відкрито тестовий доступ до престижної колекції журналів видавництва Wiley.  Доступ можливий у локальній мережі установи  і  забезпечується через

ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ТВОРЧОГО ЦЕНТРУ ХУДОЖНЬОЇ ОСВІТИ І МАЙСТЕРНОСТІ ПРИСВЯЧЕНЕ ДО 145-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МИКОЛИ ЛЕОНТОВИЧАВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ТВОРЧОГО ЦЕНТРУ ХУДОЖНЬОЇ ОСВІТИ І МАЙСТЕРНОСТІ ПРИСВЯЧЕНЕ ДО 145-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МИКОЛИ ЛЕОНТОВИЧА

15 грудня 2022 року проведено відкрите засідання Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності присвячене до 145-річчя від дня народження Миколи Леонтовича – геніального композитора, хорового диригента, громадського діяча, педагога, збирача