20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА VІ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ДВОТУРОВУ СТУДЕНТСЬКУ ДИСТАНЦІЙНУ ОЛІМПІАДУ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

ЗАПРОШУЄМО НА VІ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ДВОТУРОВУ СТУДЕНТСЬКУ ДИСТАНЦІЙНУ ОЛІМПІАДУ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

05 травня 2022 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться VІ Всеукраїнська двотурова студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва (далі – Олімпіада).

Метою Олімпіади є популяризація інструментально-виконавського мистецтва, підвищення рівня виконавської підготовки артистів‑інструменталістів, підтримка талановитої молоді, заохочення її до інструментально-виконавської діяльності й стимулювання до творчості; створення умов для творчого розвитку обдарованих здобувачів‑інструменталістів студентського віку у галузі музичного мистецтва, обмін творчими досягненнями між музикантами.

До участі в Олімпіаді запрошуються здобувачі закладів фахової передвищої освіти (коледжів). Участь в Олімпіаді безкоштовна.

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Перший тур відбірковий ‒ проводиться на базі закладів, де навчаються учасники;

Другий тур проводиться організаторами Олімпіади, згідно даного положення.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАДИ:

Солісти у номінації «виконавці-інструменталісти» виступають у двох категоріях:

  • І категорія: здобувачі закладів фахової передвищої освіти (музичні коледжі та коледжі культури), тривалість звучання до 10 хв.;
  • ІІ категорія: здобувачі закладів фахової передвищої освіти (педагогічні коледжі), тривалість звучання до 10 хв.

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАННЯ:

  • рівень складності репертуару;
  • виконавська майстерність (стабільність виконання музичних творів, артистизм, технічна майстерність, музичне мислення, розуміння стилю);
  • загальне враження (концертна форма одягу, культура поведінки за інструментом, емоційне враження від виступу).

При вступі до УДПУ імені Павла Тичини на спеціальність «025 Музичне мистецтво» участь в Олімпіаді буде враховано при оцінюванні творчого конкурсу.

Для реєстрації дистанційної участі необхідно до 02 травня 2022 року надіслати лист з поміткою «Участь в олімпіаді (вказати назву музичного інструмента)» на електронну адресу kafedra-iv@meta.ua з наступними документами:

  1. Анкета (зразок додається).
  2. Відео виступу або посилання на інтернет-ресурс.

Дипломи учасників (електронний варіант), в яких будуть зазначені прізвища та імена виконавців, викладачів і концертмейстерів будуть відправлені на електронну пошту за адресами, вказаними в анкетах.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

067 288 83 55 – Радзівіл Тетяна Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри інструментального виконавства.

096 083 61 42 – Семко Людмила Василівна, лаборант і викладач кафедри інструментального виконавства.

Завантажити (DOC, 43KB)

 Оргкомітет Олімпіади

Схожі новини

НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ АНСАМБЛЬ НАРОДНОГО ТАНЦЮ «ЯВОРИНА» ВЗЯВ УЧАСТЬ У ІІІ ФЕСТИВАЛІ НАРОДНОГО ТАНЦЮ «АРКАНОВЕ КОЛО» У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУНАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ АНСАМБЛЬ НАРОДНОГО ТАНЦЮ «ЯВОРИНА» ВЗЯВ УЧАСТЬ У ІІІ ФЕСТИВАЛІ НАРОДНОГО ТАНЦЮ «АРКАНОВЕ КОЛО» У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

5 червня 2016 року в славному м. Івано-Франківську відбувся ІІІ Відкритий обласний фестиваль народного танцю «Арканове коло». Організаторами фестивалю виступили: Івано-Франківська обласна державна адміністрація, Обласна рада, Управління культури, національностей та

МАЙСТЕР КЛАС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ІЗ «УКРАЇНСЬКОЇ ВИБІЙКИ»МАЙСТЕР КЛАС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ІЗ «УКРАЇНСЬКОЇ ВИБІЙКИ»

Останнім часом стало дуже популярним українське декоративно-прикладне мистецтво. Українці не лише знайомляться із багатим спадком своїх предків, але й переймають культурно-історичний досвід. Види народного мистецтва змінювалися і вдосконалювалися протягом  століть.

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства Розумович Олександр Михайлович! Шановний Олександр Михайлович! Прийміть наші щирі вітання з Днем народження! Нехай доля буде до Вас привітною, життєва дорога