ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)

Курси підвищення кваліфікації є частиною неперервної педагогічної освіти. Метою курсів є удосконалення професійних навичок шляхом поглиблення, розширення, оновлення знань, компетентностей на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

Запрошуємо пройти курси підвищення кваліфікації на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зі спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) з 17 лютого по 16 березня 2020 року!

По закінченню курсів видається свідоцтво державного зразка.

2 коментарі до “ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)”

1. Деталі .Очна чи дистанційна форма.?

2. Потрібні курси підвищення кваліфікації з хореографії, дистанційно. Чи можете допомогти?