ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)

Курси підвищення кваліфікації є частиною неперервної педагогічної освіти. Метою курсів є удосконалення професійних навичок шляхом поглиблення, розширення, оновлення знань, компетентностей на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

Запрошуємо пройти курси підвищення кваліфікації на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зі спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) з 4 листопада по 3 грудня 2019 року!

По закінченню курсів видається свідоцтво державного зразка.

Прокоментуй!  • жовтня 6, 2019