ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2014»

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2014»

Емблема фестиваль

11 квітня 2014 р. кафедрою хореографії та художньої культури організовується Міський відкритий хореографічний фестиваль «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2014», який проходитиме за адресою: м. Умань, вул. Садова, 28, актова зала нового корпусу  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Початок огляду о 10 год., гала-концерт о 16:00.
Для участі в хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія – 2014» запрошуються дитячі та юнацькі хореографічні колективи, організовані при державних дошкільних та загальноосвітніх закладах, установах додаткової освіти, муніципальних установах та інші дитячі та юнацькі хореографічні колективи м. Умані та району.
Наш проект – це можливість не тільки продемонструвати свої таланти, а й нагода познайомитись з новими друзями та цікаво провести час.

ПОЛОЖЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ