ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗАПРОШУЄМО ТАЛАНОВИТУ МОЛОДЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ХОРЕОГАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

З нагоди проведення Дня Відкритих Дверей, на базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 22 листопада 2019 року відбудеться ІІІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва.

Метою олімпіади є виявлення та підтримка талановитих учнів, стимулювання їх до креативної діяльності, створення умов до творчого зростання обдарованої молоді в галузі хореографії.

До участі в Олімпіаді запрошуються учні старших класів загальноосвітніх закладів, позашкільних закладів мистецького спрямування та студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

Склад журі олімпіади формується із викладачів кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Контактна інформація:
(067) 810-92-98 – Людмила Михайлівна Андрощук, професор, завідувачка кафедри хореографії та художньої культури;
(096) 439-97-49 – Ольга Вікторівна Бикова, канд. пед. наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури;

Заповнені анкети учасників просимо надсилати на електронну адресу kafedra_horeografii@ukr.net  з поміткою «Олімпіада».

Положення олімпіади

Прокоментуй!  • листопада 5, 2019