ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗАПРОШУЄМО ТАЛАНОВИТУ УЧНІВСЬКУ МОЛОДЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ УЧНІВСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

У рамках проведення Дня відкритих дверей на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 22 листопада 2019 року відбудеться ІІІ Всеукраїнська учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва.

Метою олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їхнього творчого розвитку, створення умов для розкриття творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді в галузі образотворчого мистецтва.

До участі в Олімпіаді запрошуються учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів (студій, гуртків тощо).

Склад журі олімпіади формується із викладачів кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Контактна інформація:
(067) 473-01-48 – Музика Ольга Яношівна, завідувач кафедри образотворчого мистецтва;
(093) 913-65-39 – Базильчук Леонід Володимирович, доцент кафедри образотворчого мистецтва;
(097) 510-24-75 – Семенова Олена Віталіївна, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва;

Заповнені анкети учасників просимо надсилати на електронну адресу kafedra_om@meta.ua з поміткою «Олімпіада» до 19 листопада 2019 року.

Положення олімпіади

Прокоментуй!  • листопада 5, 2019