ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ ВІДВІДАТИ ОНЛАЙН ЛЕКЦІЮ НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ, ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ, ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ КРИВОХИЖІ АНАТОЛІЯ МИХАЙЛОВИЧА

Шановні викладачі, студенти, гості! Запрошуємо усіх бажаючих відвідати онлайн лекцію народного артиста України, заслуженого діяча мистецтв України, професора кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини Кривохижі Анатолія Михайловича на тему: «Проблеми розвитку хореографічного мистецтва». Лекція відбудеться на платформі Skype 25 квітня 2020 року об 11:00 у контексті VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти». Посилання для дзвінка: https://join.skype.com/fdOadfvbgG1a. Як завжди, без паролю! Запрошуємо всіх бажаючих!