ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО УЧАСТІ В РОБОТІ ІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

Вельмишановні колеги!

ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО УЧАСТІ В РОБОТІ

ІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

«ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА

В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

(28-29 квітня 2021 року)

Напрями роботи:

1. Особливості підготовки інструменталістів в системі спеціалізованої мистецької освіти: вітчизняний та зарубіжний досвід.
  2. Становлення та розвиток інструментальних шкіл: історико-педагогічний аспект.
  3. Проблеми міждисциплінарної кореляції та змісту навчального забезпечення в контексті вітчизняної підготовки інструменталістів.
  4. Стратегії музичної освіти в українському та європейському вимірах.
  5. Перспективи підвищення ефективності музичної освіти дітей і молоді у загальноосвітніх і спеціалізованих навчальних закладах.

Порядок проведення конференції:

28 квітня 2021 року

10:45 – підключення до конференції:

Інтернет-платформа Zoom:

Код доступу: 0101

11:00 – початок проведення пленарного засідання.

29 квітня 2021 року

10:00 – підключення до конференції:

Інтернет-платформа Zoom:

Код доступу: 0101

10:15 – майстер-клас кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри теорії музики та композиції ОНМА імені А. В. Нежданової, викладача-методиста КЗПСО «МШ №2 імені О. К. Глазунова» Майденберг-Тодорової Кіри Ісааківни на тему: «Дидактична імпровізація з початківцями» за участю учениці 1 класу КЗПСО «МШ №2 імені О. К. Глазунова» Тодорової Даяни.

11:00 – доповідь-лекція заслуженої артистки України, лауреата всеукраїнських і міжнародних конкурсів, гітаристки та диригента, професора ЛДАКМ, доцента НМАУ імені П. І. Чайковського, диригента ЗАСО НСТУ, головного диригента камерного оркестру «Ars Nova» Миколаївської обласної філармонії Жадько Вікторії Анатоліївни на тему: «Безнотове навчання як один із ефективних методик раннього навчання гри на музичних інструментах».

12:15 – майстер-клас лауреата всеукраїнських і міжнародних конкурсів, баяніста, композитора, кандидата мистецтвознавства, декана факультету музикознавства, композиції, вокалу та диригування, доцента кафедри народних інструментів та кафедри оркестрового диригування ЛНМА імені М. В. Лисенка Олексіва Ярослава Володимировича.

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська.

Організаційний внесок за участь у конференції становить 150 грн. (програма конференції, сертифікат, технічний супровід заходу та інші організаційні витрати). Вартість однієї сторінки тез у збірнику матеріалів ІІ Міжнародної науково-практичної конференції – 40 грн.

Умови участі:

1. Для участі у конференції необхідно до 26 квітня 2021 року подати до оргкомітету такі матеріали:
  • заявку (зразок додається);
  • тему доповіді у електронному варіанті;
  • копію квитанції про оплату оргвнеску.
  1. Матеріали науково-практичної конференції можуть бути опубліковані у фахових виданнях Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (https://nauka.udpu.edu.ua/fahovi-vidannia/).
  2. Оргвнесок – 150 грн.

Завантажити (DOCX, 22KB)