ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Міжнародній  науково-практичній конференції
«ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»,

що проводиться 2-3 квітня 2020 року факультетом мистецтв

Напрями роботи конференції:

1. Європейська практика формування педагогічної майстерності учителів мистецьких дисциплін в умовах ступеневої освіти.
  2. Теоретичні та методичні аспекти підготовки фахівців мистецьких дисциплін у вищій школі.
  3. Новітні технології навчання дисциплін мистецького спрямування.
  4. Естетичні засади виховання та розвитку творчо-обдарованих дітей у мистецькій освіті

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, німецька

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном:
+38(063) 790-22-29 (Калабська Віра Степанівна).