ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У IIІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

Шановні колеги!
Вітаємо Вас з Новим 2017 роком і Різдвом Христовим! Бажаємо вам здоров’я, наснаги і нових творчих звершень!
Запрошуємо Вас взяти участь
у IIІ Міжнародній науково-практичній конференції
«ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА:
ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»,
яка відбудеться 30 – 31 березня 2017 року

Напрями роботи конференції:
– Філософські засади професійної мистецької освіти і художньої культури.
– Історичний досвід професійної мистецької освіти та художньої культури.
– Постнекласична мистецька педагогіка в контексті парадигмальних змін.
– Сучасне мистецтвознавство в системі художньої культури.
– Інноваційні технології в системі неперервної професійної мистецької освіти.

У роботі конференції планується участь провідних вітчизняних та зарубіжних учених.

Місце та порядок проведення конференції:

З повагою,
Колектив кафедри теорії та методики музичного мистецтва
Інституту мистецтв Київського університету ім. Бориса Грінченка
тел.:044-295-34-68