ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІV МІЖНАРОДНОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

Вельмишановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь
у ІV Міжнародному науково-практичному семінарі

«ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»,
що проводиться 17 травня 2018 року кафедрою інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Напрями роботи:
1. Особливості підготовки інструменталістів в системі спеціалізованої мистецької освіти: вітчизняний та зарубіжний досвід.
2. Становлення та розвиток інструментальних шкіл: історико-педагогічний аспект.
3. Проблеми міждисциплінарної кореляції та змісту навчального забезпечення в контексті вітчизняної підготовки інструменталістів.
4. Стратегії музичної освіти в українському та європейському вимірах.
5. Перспективи підвищення ефективності музичної освіти дітей і молоді у загальноосвітніхі спеціалізованих навчальних закладах.

Робочі мови семінару: українська, російська, англійська.

У програмі:
• майстер-класивикладачів факультету мистецтв;
• концерт студентів та викладачів кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном:
093-187-32-58 (Бойко Ірина Михайлівна).

Чекаємо на Вас!