ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІV МІЖНАРОДНОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІV МІЖНАРОДНОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

Вельмишановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь
у ІV Міжнародному науково-практичному семінарі

«ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»,
що проводиться 17 травня 2018 року кафедрою інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Напрями роботи:
1. Особливості підготовки інструменталістів в системі спеціалізованої мистецької освіти: вітчизняний та зарубіжний досвід.
2. Становлення та розвиток інструментальних шкіл: історико-педагогічний аспект.
3. Проблеми міждисциплінарної кореляції та змісту навчального забезпечення в контексті вітчизняної підготовки інструменталістів.
4. Стратегії музичної освіти в українському та європейському вимірах.
5. Перспективи підвищення ефективності музичної освіти дітей і молоді у загальноосвітніхі спеціалізованих навчальних закладах.

Робочі мови семінару: українська, російська, англійська.

У програмі:
• майстер-класивикладачів факультету мистецтв;
• концерт студентів та викладачів кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном:
093-187-32-58 (Бойко Ірина Михайлівна).

Інформаційний лист

Чекаємо на Вас!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • березня 14, 2018

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

22.09
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Патрульна поліція України запрошує на безстрокову службу на посаду інспектора патрульної поліції у 20 областях України. [...]
ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ
21.09
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Міжнародний день студентського спорту Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини зустрів із вагомими досягненнями і пишається своїми студентами, які стали чемпіонами та володарями Кубків світу і Європи, Призерами Міжнародних змагань: завоювали 72 золоті, 55 срібних та 59 бронзових нагород. [...]
СПОРТИВНЕ СВЯТО – МОЛОДЬ УДПУ ОБИРАЄ СПОРТ ТА ЗДОРОВ’Я
21.09
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
В рамках щорічного International Clean Beach day з благоустрою узбережжя річок, морів та океанів та за ініціативи викладачів кафедри хімії, екології та методики їх навчання природничо-географічного факультету УДПУ було організовано та проведено природоохоронну акцію «Упорядкування прибережної смуги річки Чиканки». [...]
ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua