ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «ОСНОВНІ НАПРЯМИ МУЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ У СВІТОВИХ НАВЧАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИХ СИСТЕМАХ ХХ І ПОЧАТКУ ХХI СТОЛІТЬ»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі всеукраїнського науково-практичного семінару «Основні напрями музичного виховання у світових навчально-педагогічних системах ХХ і початку ХХI століть», який відбудеться 19 березня 2018 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорових дисциплін УДПУ імені Павла Тичини.

Тематичні напрями роботи семінару:
1. Українські національні традиції музичного виховання в системі педагогічної освіти.
2. Теоретичні та методичні аспекти у світових навчальних музично-педагогічних системах.
3. Сучасні новітні технології музичного виховання.

У програмі семінару:
● презентація творчо-педагогічної діяльності Захарової Валентини Анатоліївни, старшого вчителя-методиста Великомихайлівської ЗОШ I-III ступенів Одеської області;
● концертний виступ інструментального тріо «SERBIAN STAR» у складі Джорджевіча Александара (акордеон), Марковіча Дарко (баян), Дрманіча Йована (баян).

Місце і час проведення семінару:
Місце проведення семінару – новий корпус УДПУ імені Павла Тичини (Садова 28), аудиторія № 407, час проведення – 12 година 50 хвилин.

Оргкомітет: кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін, координатор семінару – канд. пед. наук, доцент Гусак В.А. (тел. 067-105-79-24).

Чекаємо на Вас!

Прокоментуй!  • березня 16, 2018